Vücut Lekelerine Karşı Önlemler

Günümüzde artık vücudumuzda kötü görünüme sebep olabilecek lekelere, izelere karşı çeşitli ürünler bulunmakta. Teknolojinin de ilerlemesi ile, bu ürünlerin gelişimi de büyük bir hız kazandı. Bu ürünlerin üreticilerinden olan Secret Age, tamamen yerli sermayesi ile, dünyada çeşitli saygın üniversiteler ve uluslararası doğal hammadde üreticisi IFF Lucas Meye Cosmetics France ile yaptığı anlaşmalar ile, bu vücut için yararlı ürünleri, %100 yerli sermaye ile ülkemizde kullanıcılara sunmaktadır. Yaklaşık olarak 4 yıl gibi bir süre zarfında 1.5 milyon müşteriye ulaşan firma, Türkiye’ de hatta dünyada dermokozmetik firmalar arasında sayılı olan firmalardandır.vücut lekelerinden kurtulma, vücut lekelerine doğal çözümler

Lekelere Karşı Etkili

 Secret Age tarafından üretilmekte olan leke kremi, vücudunuzda oluşmuş olan leke ve sivilcelere karşı etkilidir. Bu ürün, kesinlikle doğal olmayan bir madde içermemektedir. Bu leke kremi, anti alerjik formülü sayesinde, herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmamaktadır. Dermotolojik olarak yapılan testlerden de olumlu sonuçlar alarak insan vücuduna bir zararı olmadığı kanıtlanmıştır. İçerisinde Paraben, SLS, SLES bir tür petrol olan Likit parafin kesinlikle bulunmamaktadır. Bunun yanına ek olarak hemen hemen her türlü kişisel üründe olduğu gibi, bu leke kremi, hayvanlar üzerinde kesinlikle denenmemiştir. Leke ve sivilcelere karşı etkili bu kremin lipozomlu cilt kremi, aloe vera özlü cilt bakım maskesi, salatalık özlü cilt bakım maskesi, gül özlü cilt bakım maskesi ve arı sütü özlü yüz ve makyaj temizleme jeli bulunmaktadır. Lipozomlu cilt kreminin içinde leke avcısı B – White bulunur ve bu lipozom teknolojisi ile birleştiğinde lekelere kökten müdahale eder ve lekeleri yok eder.  Aloe vera özlü cilt bakım maskesi ise, aloe vera özünün yanı sire içinde bulunan aktif yardımcı Canadian Willowherb bitkisi ile vücudunuzun nemlenmesine yardımcı olur. Salatalık özlü cilt bakım maskesi, içinde barındırdığı salatalık özü ve sadece Kanada’ da yetişen Willowherb bitkisi ile sivilceleri önlediği gibi, kırışıklıkların da karşısında etkilidir. Gül özlü cilt bakım maskesi, içerisindeki gül özleri ile cildinizi nemlendirir, yumuşatır ve sivilce karşıtıdır. Son olarak arı sütü özlü yüz ve makyaj temizleme jeli ise siyah nokta ve sivilce oluşumunu engellerken, cildin günlük bakımına da yardımcı olur.

Herkes Kullanabilir

Tamamen doğal olan bu kremleri sadece leke ve sivilce sorunu yaşayanlar değil, cildini nemlendirmek ve günlük bakımını yapmak isteyenler de kullanabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir