Tank Fire 3D Oyun Künyesi

Tank fire 3d Android oyun hakkında nasıl oynanır bilgilerini burada bulacaksınız.

Oyun Yapımcısı :4399enGAME

Oyun Türü : Android Tank Savaş Oyunu

Gereksinimler : Öncelikle oyunu yükleyebilmeniz için Android cihaz içerisinde 53M (261MB) cihaz belleğine ihtiyaç duyulmaktadır. Minimum Android gereksinimi 3.0 ve üzeri olarak belirlenmiştir.tank fire, tank fire android oyunu, tank fire cep telefonu oyunu

Google Play Yorumları : Oyun henüz yeni bir oyundur. Oyunculardan aldığı puan 4,1’dir. Oyun Türkçe dil desteği barındırmamaktadır. 2.90tl ve 290 tl arasındaki fiyatlar ile oyun içi gerçek alışveriş yapabilmektesiniz.

Tank Fire 3D Nasıl Oynanır?

Tank Fire 3D içerisinde ilk hedefimiz başarıdır. Oyunu oynayarak elde ettiğimiz görev niteliğindeki başarıların geri dönüşü bize hediye geliştirme parçaları, altın ve elmas gibi oyun içi gerekli parçalar olur. Oyun ekranı içerisinde farklı simgeler ile belirtilen bir sürü içerik bulunur. Gelin bu simgeler nerede ve ne işe yarar birlikte görelim.

Ekranımızı sol yanında bulunan simgeler, oyun içi sosyalleşmeyi getiren, sohbet ve arkadaş ekleme işine yarayan simgelerdir. Friends ve Chat olarak yazılıdır.

Sol alt kısımdaki simgeler;

Settings : Oyun görsel ve ses ayarlarını yapabilirsiniz.

Pack : Her oyunda olan Bag veya Çanta’dır. Gerekli itemlere buradan açılan arayüzden ulaşabilirsiniz.

Glory : Burada oyun içi hedeflerinizi takp ederek, başardığınız hedeflerden gelen hediyelerinizi alabilirsiniz.

Sign – in : Günlük giriş hediyelerinşz buradan alın. Hergün düzenli girişler ile çeşitli hediyelerin sahibi olacaksınnız.

Activity : Oyun ile ilgilş eventleri buradan takip edin. Buradan iyi hediye kazanabilirsiniz.

Mail : Yöneticilerden gelen mesaj ve hediyeler posta kutunuza düşer.

Ekranın sağ kısımında bulunan bölge oyunun en önemli yeridir. Burada yeni tank, tank geliştirme, legiona girme, tankınızı daha güçlü hale getiren işçi, oyun adı ile crew alırsınız.

Tank : Bu sekmede yeni tanklar satın alabilmektesiniz. Her yeni tank güçlendirme ile bir öncekinden daha farklı özelliklere ve güce sahip oluyor.

Legion : Diğer oyunlar içerisinde klan, clan veya birlik gibi isimler ile anılmaktadır. Burada yaptığınız katkılar ile yeni skiller alabilmektesiniz.

Upgrade : Elinizdeki tankları Zırh, silah ve hp seviyelerini yükseltebilmektesiniz.

Crew : Tankınız için çalışan yeni elemanlar alın. Emin olun tankınız daha güçlenecektir. 15 seviye olduğunuzda aktif olur.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir