Saç Mezoterapisi Nedir?

Sağlıklı saçlara kavuşmak artık hayal değil. Saçın genetik, çevresel ve yaşam koşullarına bağlı olarak yıpranması ve sağlığını yitirmesi sonucu dökülmesi, hastanın saçlarından memnun olmaması ve kötü görüntü oluşturması nedeniyle başvurduğu yöntemlerden birisi Saç Mezoterapisi Teknoloji geliştikçe yaygınlaşan bu yöntem ülkemizde de birçok merkez tarafından uygulanmaktadır. Uygulama sonrası saçlar ışıl ışıl ve günden güne sağlığına kavuşuyor. Hastanın uygulama sonrası dikkat etmesi gereken net kurallar olmamakla beraber yüksek ısı ve aşırı kimyasaldan uzak durulması gerektiği öneriliyor.saç mezoterapisi, saç dökülmesini önleme, saç dökülmesi nasıl önlenir

 Saç Mezoterapisi Nedir

 “Saç mezoterapisi Nedir” Sağlığını yitiren ve dökülen saçlara uygulanan saç mezoterapisi müşteri memnuniyeti oldukça yüksek bir işlemdir. İşlem ile birlikte saçın kaybetmiş olduğu sağlığı geri kazandırılır. Saç derisine gönderilen mineral ve vitaminler sayesinde yıpranmış saçlar sağlıklı bir görünüme kavuşur. Saç mezoterapisi uygulandıktan sonra da devam eden ek uygulamalar sayesinde alınan sonuçlar ömür boyu devam ettirilmeye çalışılır. İşlem acısız olup hasta anında ayağa kalkar ve normal yaşamına devam eder. Yapılan işlemin tecrübeli ve müşteri memnuniyeti yüksek olan bir yerde yapılması başarı sonucunu önemli oranda etkiler.

 Saç Mezoterapisi Fiyatları

 Saç mezoterapisi fiyatları Yapılan merkezin bulunduğu konuma ve uygulanan işleme göre değişse de ortalama fiyatlar aşağıdaki gibidir.

 En az 8-12 seans arası uygulanan saç mezoterapisinde alınan sonuçlar kişiden kişiye değişmekle beraber 18-20 seansa kadar uzayabilir. Her seans ücreti 200-300 arası değişmektedir. Örneğin 15 seansa giden bir hasta 15×200=3000Tl ödeyecektir. Saç mezoterapisi uygulandıktan sonra uzun süreler kullanılabilir.

 Sizler de saçlarınızın dökülmesi ve sağlıksız olduğundan şikayetçi iseniz bu yöntem tam size göre. Gerek fiyat bakımından gerek alınan sonuç olumluluğundan dolayı doktorlar ve kullananlar tarafından tavsiye ediliyor. Eğer saç mezoterapisini yaptırmak isterseniz uygun bir merkez seçip kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir