Saç Ekimi Fiyatlarında İndirim

Son yıllarda genel olarak erkek bireylerin oldukça rağbet gösterdiği işlemler, cerrahi müdahaleleri arasında saç ekimleri yer alıyor. Elbette ki saç ekim merkezleri artık pek çok noktada ulaşılabilmesi mümkün olan yerlerden olmaktadır. Bu durumda da rekabet ortamı oluşturularak, saç ekimi fiyatlarında indirim imkânları ortaya çıkmaktadır.saç ekimi fiyatları, saç ektirme fiyatları, saç ekiminde indirim

Taksit ve kampanyalar

Tüketicilerin yüzünü güldüren fiyatlar, pek çok saç ekim merkezinde kampanyalar ve taksit imkânları ile birlikte sunuluyor. Elbette ki fiyatlarda dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunurken, bunlardan bazıları da şöyledir.

Greft sayısı çok önemli

İlk olarak greft hakkında bir tanımlama yaparak sizleri bilgilendirelim.

Greft, bir hücrenin başka bir noktaya nakledilme işlemi olarak tanımlanabilir. Yani, mevcut olan bir saç kök hücresinin saç ekimi yapılacak olan bölgeye nakledilmesi olarak da söylenebilir. Genel olarak saç ekim merkezleri, greft sayısını hesaplayarak, ona göre bir fiyat belirlemektedir. Fakat bazı saç ekim merkezlerinde, seans, saat başı ücret alınarak, daha yüksek fiyatlar çıkarılabilmektedir. İşin aslı, işlemin kaç saat değil de kaç greft uygulaması gerçekleştirildiğidir. Ortalama olarak 8 saatte bir merkez 2000 greft yaparken, bir merkez ise sadece 800 nakil ile tamamlamaktadır. Bu da aradaki farkı ortaya koyuyor diyebiliriz. Sizlerde fiyat anlaşmanızı yaparken, yapılacak uygulamanın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilir ve saç ekimi fiyatlarında indirim imkânının olup olmadığını, yetkililer ile görüşebilirsiniz.

Daha fazla detay ve bilgi için, saç ekim merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir