Özel Günlerin Kurtarıcısı Feraceler

Kadınlar her zaman ve her yerde gittikleri ortamda en şık ve en göze çarpan kadın olmak isterler. Bilhassa düğün, nişan, balo, kokteyl gibi özel günlerde giydikleri kıyafetlere çok daha özen göstererek ortamın en şık ve güzel kadını olmak isterler. Bunun için ise daha çok abiye modeldeki kıyafetleri tercih etmektedirler. Tesettürlü kadınlar da gittikleri özel mekanlarda ve özel günlerde abiye feraceler ile oldukça dikkatleri üzerine çekebilirler. Birbirinden şık feraceler ile birlikte istediğiniz tarzı ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle daha göze çarpan altın sarısı işlemeli veya tüllü ferace modelleri giyerek daha şık ve gösterişli bir görünüme sahip olabilirler.tesettür ferace modelleri, tesettürlü bayanlar için feraceler, yeni ferace modelleri

Tül detaylı ferace modelleri

Son yıllarda tesettür giyim modellerindeki artış ile birlikte tesettürlü kadınlar da gidecekleri her ortama uygun kıyafetleri çok daha rahat bulabilmektedir. Özellikle tesettür giyimin artık vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan feraceler de düğün, balo, nişan, kokteyl gibi çok özel günlerde birbirinden şık modelleri ile tesettürlü kadınların kurtarıcısı olmaktadır. Feracenizi çok daha ihtişamlı gösterecek olan tül detayları bütün feracenizi sararak oldukça şık ve gösterişli bir görünüm yaratmaktadır. Severek ve beğenerek giyebileceğiniz tül detaylı feraceler dilerseniz tüm feraceyi kaplamadan sadece belli bölgelerinde de işlenerek tasarlanabilmektedir. Özel günlerde şıklığı yakalamak için muhteşem bir fırsat olan tül detaylı ferace modellerini çok beğeneceksiniz.

Taşlı ferace modelleri

Kadınların abartıyı ve gösterişi sevmesi ile birlikte taş detayları de kıyafetlerde sıkça rastlanmaktadır. Taş detayı seven tesettürlü kadınlar da abiye feracelerinde taşlı modelleri tercih edebilirler. Birbirinden şahane taşlı ferace modelleri ile istedikleri özel günlerde istedikleri şıklığı yakalayabilirler. Özellikle yaka kısmında, kol kısmında ve etek uçlarına doğru yoğunlaşarak işlenen taş detayları feracenize abiyemsi bir görünüm katarak çok daha şık ve zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Genellikle içten bağlamalı olarak tasarlanan taşlı ferace modelleri birçok tesettürlü kadının özel günler için tercihi olmuştur. İsterseniz altın rengi isterseniz de gümüş rengi olarak işlenebilecek taş detaylarını feracenizde oldukça severek kullanabileceksiniz. Kadınların vazgeçilmezi olan taş detaylarını bir de feracenizde görün.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir