Oje Sürmenin Püf Noktaları

Oje sürmek dışarıdan bakıldığında kolay bir iş gibi görülebilir. Ama aslında hiç de öyle değildir. Ancak püf noktalarını biliyorsanız ve birazcık da el beceriniz varsa ortaya harika bir sonuç çıkarabilirsiniz. İşte oje sürmenin püf noktaları:

-Oje sürmeden önce ellerinizi yıkamalı ve havlu ile kurutmalısınız. Tırnaklarınızda bulunan oje kalıntıları ve yağları da aseton yardımıyla çıkarmanız gerekiyor.

-Tırnaklarınızın sağlıklı olmasını istiyorsanız oje sürmeden önce koruyucu sürmeyi ihmal etmeyin. Koruyucuyu ağırlıklı olarak tırnak uçlarınıza uygulamalısınız.oje sürme, oje sürerken dikkat edilmesi gerekenler, oje sürmede püf noktalar

-Ojeyi iki kat halinde sürmelisiniz. İlk kat ince olmalı. İlk katı tüm tırnaklarınıza sürdükten sonra ikinci katı sürmeye başlayabilirsiniz. Oje sürmeye tırnağınızın tam ortasından başlayın. Fırçayı tırnağınızın başlama noktasından ucuna doğru sürün. Parlak bir görüntü istiyorsanız ikinci kat oje kuruduktan sonra parlatıcı kullanabilirsiniz.

-Tırnaklarınızın şekline göre bir oje rengi seçmelisiniz. Kısa ve köşeli tırnaklarda koyu renkler; uzun ve yuvarlak biçimli tırnaklarda ise açık ve pastel tonlu ojeler şık durmaktadır.

-Ojenizi çabuk kurutmak için buzlu su dolu bir kabın içinde ellerinizi 1-2 dakika bekletmek yeterli olacaktır.

-Ojenizin renginin uzun süre canlı kalmasını istiyorsanız birkaç günde bir oje kurutucusu uygulamanız gereklidir

Christian Louboutin Beaute Oje

Kırmızı tabanlı ayakkabıları ile moda dünyasının efsane isimleri arasında yer alan Christian Louboutin, oje koleksiyonu ile güzellik sektörüne de adım attı. Pop, Nude ve Noir olmak üzere üç ana başlık altında toplam 30 renk seçeneği bulunan Beaute oje iddialı şişesiyle de göz kamaştırmayı başarıyor. Christian Louboutin marka ayakkabıların yüksek topuklarından esinlenilerek hazırlanan sivri uçlu fırçasıyla benzersiz bir tasarıma sahip olan Beaute oje ayakkabılara oranla oldukça makul fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Christian Louboutin Beaute Oje

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir