Loreal Serie Expert Şampuan

Profesyonel saç bakım ürünleri ve şampuan üreticileri arasında yer alan Loreal, farklı seri ürünleri ile hem bay hem de bayanların ihtiyaçlarını karşılıyor. Expert serisi ürünlerden bilgiler vermek gerekirse, loreal serie expert şampuan çeşitleri aşağıda ki gibi bahsedilebilir.loreal yatıştırıcı şampuan, loreal serie expert şampuan, saç bakım şampuanı

  • Loreal Serie Expert Lumino Contrast
  • Loreal Serie Expert Intense Repair
  • Loreal Serie Expert Volumetry
  • Loreal Paris Absolut Repair
  • Loreal Serie Expert Density Advanced

Bu ürünler arasında, derinlemesine temizlik, yoğunlaştırıcı, saç dökülmelerine karşı etkili çözümler, kepek karşıtı ve aşırı yıpranmış, dökülmeye yön tutmuş saçlar için pek çok farklı ürün bulabilmek mümkündür.

Lumino Contrast

Bu ürün, röfleli saçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Lipid kaybı yaşayan saçlar için kullanılırken, bu kayıpları önlemek için tasarlanmıştır. Röfleli saç tellerini besleyen içeriğinin yanı sıra temizlik ve ışıltıyı da bir arada sunmaktadır.

Intense Repair

Yine Loreal serie expert şampuan ve saç maskesi kapsamında yer alan Intense Repair, kuru ve nem dengesini kaybetmiş olan saçlara destek olabilmektedir. Saçların yeniden canlanmasını sağlayan B6 vitamininin yanı sıra dış etkilere karşı koruyucu kalkan oluşturmaktadır.

Absolut Repair

Bu ürün ise expert serisi içerisinde yer alan yapılandırıcı şampuanlardan olmaktadır. Saçlarınızı derinlemesine ve nazik bir şekilde temizleyerek, günlük kullanım için uygun görülmüştür. Saçlarınıza güç kazandırır ve eskisinden daha yoğun saçlara sahip olabilmenizde kullanıcısına yardımcı olacaktır. Nemli saça kolaylıkla uygulanabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir