Karın Germe Ve Gıdı Eritme Operasyon Süreçleri Nasıl Olmaktadır?

Karın germe ameliyatı ve süreçleri nelerdir?

 Zamanla kontrolsüzce alınan şiddetli kiloların, verilme döneminde özellikle en büyük zararı karın bölgesi görmektedir. Karın duvarı, hamilelik dönemlerinde de doku bağlarının aşırı derecede genişlemesi nedeni ile büyük ölçüde zarara maruz kalmaktadır. Esneyen ve hamilelik sürecinde genişleyen karın bebek dışarı çıktıktan sonra sönerek, derin ve sarkık görüntüye sebep olmaktadır.karın germe, karın germe estetiği, gıdı eritme operasyonu

 Bu görünümlere engel olabilmek için en iyi çözüm germe işlemleri olmaktadır. Karın duvarındaki fazla yağın çıkarılarak, özenli bir şekilde karın duvarını oluşturan derinin tekrardan şekil alması ile gerçekleştirilmektedir. Sarkmanın şiddeti ve karın bölgesinin iç kısmındaki yağlanmanın oranına göre operasyon yöntemleri farklı şekilde gerçekleşmektedir. Basit kesi operasyonları sonrası büyük önem sarf ederek dikkatle bakıldığı taktirde, karın bölgesi hızla iyileşme göstermektedir.

 Lazer liposuction yönteminin ayrıcalıkları nelerdir?

 Özellikle germe operasyonlarının gerçekleşmesine bu uygulama sonrasında gerek duyulmaktadır. Karın ve vücudun farklı bölgesindeki fazla yağ hacminin alınması amaçlanmaktadır. Lazerin ileri teknolojik gücü ile deri altındaki yağların yakılması ile gerçekleşen bir uygulama sistemi olmaktadır. Zayıf görünüm elde etmekte en çok işe yarayan ve pozitif sonuçlar doğuran bir operasyon yöntemi olmaktadır. Vücut içerisinde derin kesiler gerektirmeden hafif delikler açılarak operasyon tamamlanır. Sonrasında yağları alınan bölgenin sarkma göstermesi durumunda germe operasyonlarına gerek duyulmaktadır. Kesi uygulanan ameliyatlara göre iz kalma olasılığı çok düşük bir operasyon olduğu için tercih edilme oranı yüksek olmaktadır.

 Gıdı eritme operasyonu kolay mıdır?

 Yüz bölgesinin genç ve güzel görünmesini sağlayan en önemli bölgelerden biri gıdı olmaktadır. Zaman içerisinde genç bir yüz ve sarkık bir gıdı, estetik operasyonların bariz olarak duruşunu sergilemektedir. Piyasada satışa sunulan onlarca eritme ve toparlama kremleri var olmaktadır. Hiç biri düzenli kullanım sorasında nem sağlamaktan bir adım daha öteye geçememektedir. En iyi yöntem eritme tekniği ile çok kısa zamanda çözüme ulaşmaktır. Uygulama sonrasında kişilerin yüz görünümlerinde 15 yaşa varan gençleşme görülmektedir. Operasyon son derece kolay olup, ömür boyu düzenli bakım sonrasında kalıcılığını son derece iyi bir şekilde korumaktadır. Eritme yöntemleri yüz ölçülerini en doğru simetriyi yakalamak adına özenle gerçekleştirilmektedir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir