Kadınlar İçin Stil Önerileri

Kendini hızla yenileyen moda dünyasında birbirinden farklı model, renk ve desen kıyafetler her sezon yerini alıyor. Bazı parçalar ise aralarında hep moda kalıyor. Bunlardan birisi de beyaz gömlek. Beyaz gömlek, yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaran rengi, her vücut tipine uygun kesimleriyle ve her tarza uyum sağlayabilen modelleriyle dolabımızın olmazsa olmazları arasında yer alıyor.kadın stil tavsiyeleri, kadınlar için stil önerileri neler

Çalışan Kadın Modası: Dar kesimli beyaz gömlekler, eğer ofis modasını takip eden bir kadınsanız tam size göre. Dizüstü etekleriniz, kumaş pantolonlarınız ve elbiselerinizle çok şık kombineler oluşturabilirsiniz.

En ideal beyaz gömlekle yapılabilecek kombin; beyaz dar kesimli gömlek, gri renk kumaş pantolon, pudra tonlarında kazak ya da hırka giymektir. Hem ofiste çalışırken hem de toplantılarda bu tarz kombine uygun olacaktır.

Siyah kumaş pantolon ve beyaz gömlek ikilisinden uzak durmak ise en dikkat etmeniz gereken noktadır. Siyah ve beyaz olan karşıt renkleri bu tarz kombine yaptığınızda vücudunuz orantısız görünebilir.

Beyaz gömlekle kumaş pantolon kombinekadınlar için stil önerilerisi oluştururken tercihiniz birbirine yakın geçişleri olan renklerden yana olmalıdır. Kahverengi-beyaz, gri-beyaz, lacivert-beyaz gibi.

Sportif Kadın Modası: Günlük ve iş hayatınızda spor giyimi tercih ediyorsanız birbirinden şık kombineleri beyaz gömlekle oluşturabilirsiniz.

Sizin için ideal olan; uzun, beli kemerli, bol kesimli beyaz gömleklerdir. Bu tarz, trendi görünmenizi sağlarken aynı zamanda rahatça hareket etmenize imkan verecektir.

Dar paçalı kot pantolon, uzun beyaz gömlek, uzun hırka, uzun iri taşlı kolye spor giyim tarzı için en ideal kombine olacaktır. Hırka üzerine ince bir kemer takarak da kış modasının trendini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Klasik Kadın Modası: Klasik çizgilerden giyim tarzınızda ödün vermiyorsanız, sizin için beyaz gömlekleri en uygun biçimde kombinleyebiliriz.

Uzun kollu, bele oturan, etek boyu kısa beyaz gömlek, kot pantolon, kalın kemer ve yüksek topuklu ayakkabılar günlük hayat için en ideal kombinelerdir. Pantolonun içine gömleğin eteklerini saklayıp, belinize korse kemer takarak da ilgi çekici ve trendi görünebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir