İstanbul’da Yüz Germe Estetiği Yaptırma

Ülkemizde genel olarak estetik operasyonları bayanlar tarafından rağbet görürken, tüm dünyada hem bay hem de bayanlar tarafından tercih ediliyor. Yine ülkemizde İstanbul yüz germe estetiği konusunda araştırmalar yapılırken, devlet kuruluşlarına ya da özel estetik merkezlerine yapılan başvurular dahilinde bu işlemlere tabi olmak mümkündür.

Yukarıda bahsetmekte olduğumuz estetik operasyonları arasında, yüz gerdirme için farklı yöntemler bulabiliriz. Elbette ki bu yöntemler de kişiye özel olarak tercih edilebilir olurken, yine istenilen yüz şekline göre de farklı yöntemler tercih edilebilir. Genel olarak estetik merkezleri dahilinde tercih edilen yüz gerdirme işlemleri arasında şunlar yer alıyor.yüz germe estetiği yaptırma, istanbul yüz germe estetiği, yüz germe estetiği istanbulda nereye yaptırılır

  • Dolgu malzemesi ile enjekte yöntemi
  • Yüz mezoterapisi
  • Ultherapy ameliyatsız işlemler
  • Thermage yöntemi
  • Gençleştirme işlemi Vshape
  • ClearLift lazer işlemi
  • Scarlet s franksiyonel radyofrekans
  • İp ile gerdirme yöntemleri

Ameliyatsız estetik operasyonları

Ameliyatlardan ya da dikiş, kesik izlerinden uzak durmak istiyorsanız, her ne kadar kalıcı çözümler olmasa da enjekte yöntemi ve iple gerdirme işlemleri tercih edilebilir. Enjekte yöntemi sizlere kalıcı bir etki bırakmasa da yine de yıllarca gerdin ve düzgün bir yüze sahip olabilmenizde destek olacaktır. Enjekte yönteminde kullanılan dolgu malzemeleri de değişiklik göstermektedir. Genel olarak sarkma, kırışıklık ve çukurları doldurmak için tercih edilen dolgu malzemesi, vücut yağlarından oluşturulurken, bunun yanı sıra hyalüronik asit uygulaması da tercih edilebilecektir. Yine bu maddeler, İstanbul yüz germe estetiği merkezleri dahilinde doktorların tercihleri arasında.

Cerrahi müdahale ile gerdirme

Kalıcı bir çözüm isteyen bayanlar cerrahi müdahaleler ile birlikte bu sorunları ortadan kaldırılabilirler. Sınırlı kesiler oluşturularak, cilt şekillendirilebilmektedir. Yağlar dağıtılarak ya da şekillendirilerek, daha güzel bir pürüzsüzlük ortaya çıkarken, daha sonrasında dikişler tamamlanarak işlemler devam edecektir. Elbette ki bu dikişler ilk haftalarda kötü bir görünüm bırakabilse de birkaç hafta sonra görünümü ortadan kalkıp, yerini normal bir görünüme bırakacaktır. Genel olarak saç hizası, kulak bölgelerinden sınırlı kesiler oluşturularak, çalışmalar yapılmaktadır. Sizlerde konu hakkında tüm detaylar için estetik merkezleri ile görüşebilir, fiyat listesi ve maliyetler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Yine ameliyatsız yöntemler ile birkaç yıl mükemmel bir güzelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir