İstanbul Sultangazi Sürücü Kursu Fiyatları 2018

İçinde bulunduğumuz yıla girerken değişen yönetmelik ile kurs fiyatları ve ehliyet alma ücretlerinde ciddi anlamda bir artış yaşandı. Bu artış ile beraber 1 önceki sene ehliyet alan ile bu yıl ehliyet alan arasında fiyat yarı yarıya oynuyor. İşte İstanbul sultangazi sürücü kursu fiyatları 2018 yılına ait indirimler ve taksit planları.sultangazi sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları, sürücü kursu

Sürücü kursları birbirinden bağımsızlar;

Yönetmelik değişmeden önce her kurs hemen hemen aynı fiyat veriyordu. En azından alt limit ve üst limit skalaları belliydi. Yeni yönetmelikte sürücü kursları birbirinden bağımsızlar. Verdikleri eğitimin kalitesine göre fiyat biçecekler, diledikleri iskontoyu yapabilecekler. Bu sebeple sürücü kurslarında indirimler her daim mevcut olacaktır. Yalnızca indirim olarak değil müşterilere aynı zamanda ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır. Kredi kartına 6, 8, 10 ve 12 taksit imkanı verilmektedir. Asıl değinmemiz gereken nokta sürücü kurslarında verilen eğitimde yapılan değişiklikler ve sürücü belge tipleri.

Ehliyet tipleri için yaş sınırları;

Ehliyetler ana kategori olarak 5 e ayrılır. A2 ehliyeti motosiklet içindir ve başvurmak için yaş sınırı 17 dir. B herkesin bildiği üzere otomobil içindir, yaş sınırı 18 dir. D çekici ve tırlar için, E otobüs ve kamyon için tahsis edilmiş olmakla beraber, başvurmak için gerekli yaş sınırı 22 dir. Kurslarda verilen eğitimler artmış, daha fazla eğitim aracı ve daha fazla öğretmen getirilmiştir. Bu vesile ile sürücü kurslarının refah seviyesi yükseldi diyebiliriz. Ayrıntılı bilgi ve İstanbul sultangazi sürücü kursu fiyatları 2018 tablosu için iletişime geçebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir