İddaa Sistem Önerileri: Sistem 1 9 ve 3 4 Oynayın!

Çok sağlam bir iddaa oyuncusu değilim ancak iddaa sistem önerileri ve tavsiyeleri sunabilirim diye düşünüyorum. Aslında meslek olarak normal bir işçiyim ama bazı arkadaşlarımızın sayesinde bu tarz blog sitelerinde makale yazma fırsatı buluyorum. Ne kadar içten samimi yazılır pek bilemem ama anlatmak istediğim şeyi iyi bir şekilde açıklayabiliyorum. En azından iddaa oynayanlar için ortak fikirlerimiz vardır bence. En büyük derdimiz nedir bizim? Kaybetmek değil mi? Kaybediyoruz çünkü hep düz kuponlar oynuyoruz. Tabi şu da var; bazı kişilerin yorumlarından veya tahminlerinden de çok etkilenebiliyoruz. Aklımızdan geçen ile onların söyledikleri farklı olunca çelişkiye düşebiliyoruz. Böyle olunca da illa ki ikilemler oluyor ve sonuçta kaybeden tarafta yer alıyoruz. Bir diğer olumsuz faktör ise para. Evet para. Para az ise yapmak istediklerimiz de kısıtlanmış oluyor. Ama bugün sunacağım sistem çeşitleri çok da öyle aman aman büyük paralar ile oynanmıyor.

İddaa Sistem Önerileri, Sistem 3 4 Hesaplama, Sistem 1 9 Nasıl Oynanır?, Sistem 1 9 Nedir?, Sistem 3 4 Nasıl Oynanır?

İlk sırada sistem 1 9 var. Hangi sistem çeşidini oynarsanız oynayın sistem 1 9 çok daha akılda kalıcı bir yapıdadır. Hem oynanışı kolaydır hem de istenilen para çok fazla değildir. Toplamda 10 TL ile oynanabilecek bir iddaa oyunudur. Kuponda oynanışı da basittir. Anlatacağım hepsini. Sırayla gidelim bence. Önce nedir ona bakalım. Sistem oynamak isteyen biri kendisine yanlış maç tahmin etme şansını tanımış olur. İşte burada da aynı mevzu var. İstediğiniz kadar maç yazabilirsiniz arkadaşlar. Ancak kuponda 12 maçlık yer vardır. Eğer online iddaa kuponu oluşturursanız o zaman işler değişir tabi.

 • Bankolar belirlenir.
 • Bankolar dışında alt kısma da oranları yüksek maçlar yazılır.
 • Banko olarak belirlenen maçlar ”B” işaretiyle belirlenir ve hepsi tutmak zorundadır. Yoksa ikramiye kazanamamış olursunuz.

sistem-1-9

Sistem 1 9 iddaa kuponunda nasıl oynanır onu da az çok açıkladık diye tahmin ediyorum. Misli kısmını arttırırsanız çok daha fazla para alırsınız. Hesaplaması da kolay. Örnek vereyim; banko maçlar 6.00 oran ediyor olsun. Alta yazdığımız tahminlerden de 3 adet gelmiş olsun. Oranlar 12.00 – 13.00 – 15.00 olsun.

 • 12.00*6.00=72.00
 • 13.00*6.00=78.00
 • 15.00*6.00=90.00

Şimdi bunları topluyoruz. 90+78+72=240 TL ikramiye kazanmış oluyor örnekte verdiğim gibi bir kupon. En başta kafa karıştırıyor gibi durabilir fakat sizler https://www.cuckoosnestla.com/iddaa-sistem-1-9-nedir-nasil-oynanir-resimli-anlatim kısmında yer alan konuyu dikkatlice okuyun bence. Çünkü burada yazılan her şey çok daha detaylı ve yorum kısmından gerekirse sorularınızı sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz. Bir çok kişi yorum bırakıyor bu siteye ve sayfa yöneticisi üşenmeden hepsine yanıt veriyor. İddaa sistem üzerine master yapmış desem yeri var.

Geçelim sistem 3 4‘e. Bu sistem türünde ise farklı bir kombinasyon var. Burada en az 3 maçı doğru bilmemiz lazım. İsterseniz 10 maç yazıp sistem 3 4 oynayabilirsiniz. Hesaplama örneği vereceğiz ancak önce nedir nasıl oynanır buna bakalım dilerseniz. Az önce söylediğim gibi en az 3 maçı bilmemiz gerekiyor ki para alalım. Bunda banko vs. işaretleme olayı da var ama buna nedense çoğu kişi bulaşmıyor. Direkt oynuyor herkes. Diyelim ki 8 adet maç yazdınız kupona. İlk yarı ikinci yarı, maç sonucu 1-0-2, alt üst, 4-6 gol, +7 gol, karşılıklı gol artık aklınıza ne geliyorsa bu şekilde tahminlerinizi yapmış olun ve hepsi tutmuş olsun.

sistem-3-4

Dikkat ederseniz yavaş yavaş hem nasıl oynandığını anlatıyoruz hem de sistem 3 4 hesaplama adına bir başlangıç yapıyoruz. Doğru tahminle sonuçlanıp tutturmuş olduğunuz bu 8 maçın 3’erli ve 4’erli kombinasyonlarını alıyoruz. Ardından çıkan tüm sonuçları topluyoruz. Şöyle düşünün;

Maçlara 1-2-3-4-5-6-7-8 diyelim. Kombinasyonları alırken 3’lü alacağız önce.

 • 1*2*3=?
 • 1*2*4=?
 • 1*2*5=?

Ben burada hepsini tek tek yazmayacağım ancak sistem 3 4 hesaplamasında 8 maçın 3’lü kombinasyonu 56 eder. Yani 56 tane üç maçtan oluşan farklı kupon elde etmiş olunuyor. İşte bu 56 kuponun sonuçlarını topluyoruz. Ardından 8 maçın 4’lü kombinasyonunu ele alıp hesaplıyoruz. Sonra da tüm çıkan sonuçları toplayıp kazancımızı hesaplamış oluyoruz. Yani biraz da uzun iş bu. Ama yapacak bir şey yok, kazancı hesaplayanlar var sıkılmadan. Bu tarz yerleri kaçırmayın lütfen. Bana soracak olursanız sistem 1 9 ve sistem 3 4 iddaa oyuncuları için hem ucuz hem de hesaplaması en kolay kupon oluşturma çeşitleridir. Ha bu arada, sistem 3 4 için 5 TL ödeniyor. Zaten haftada 20-30 TL ödüyorsunuz. Bari böyle oynayın kuponlarınızı.

You may also like...

1 Response

 1. Mehmet dedi ki:

  3-4 sistemde 1ve 2 yi banko mu aliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir