İddaa 3,5 Üst ve 3,5 Alt Nedir?

iddaa 3.5 alt, iddaa 3.5 üst, iddaa alt ve üst oynanması

İddaa oynayarak para kazanmak istiyorsanız ve daha önce denemediyseniz 3,5 alt ile 3,5 üst tahminlerini denemenizi tavsiye ederiz. Bir maçın skorunu tam olarak tahmin edemeyeceğinizi düşünüyorsanız ancak yine de toplamda kaç adet gol atılır tahmin edebileceğinize güveniyorsanız 3,5 alt ve 3,5 üst bahsi tam size göre. 3,5 alt tahmini her iki takımında da birbirlerine attığı goller toplandığında en fazla 3 gol olacağını ifade eder. Yani X takımı ile Y takımı bir futbol maçı oynayacak olsun. Eğer bu maç için siz 3,5 alt oynamış iseniz bu durumda maçta en fazla toplamda 3 gol olmalıdır ki tahmininiz doğru çıksın. Aşağıdaki skorlar bir maçta meydana gelir ise 3,5 alt tahmini tutmuş olur. Eğer bir maçın sonucunda aşağıdaki skorlardan başka bir skor oluşuyorsa bu durumda ne yazık ki 3,5 alt bahsiniz tutmamış olur.

X Takımı 3-0 Y Takımı

X Takımı 0-3 Y Takımı

X Takımı 2-0 Y Takımı

X Takımı 0-2 Y Takımı

X Takımı 1-0 Y Takımı

X Takımı 0-1 Y Takımı

X Takımı 2-1 Y Takımı

X Takımı 1-2 Y Takımı

X Takımı 1-1 Y Takımı

X Takımı 2-2 Y Takımı

X Takımı 0-0 Y Takımı

3,5 bahsinde ise durum biraz 3,5 alt bahsine göre zıddıdır. Yani bu ne demek? Bir futbol karşılaşması için 3,5 üst tahmininde bulunuyorsanız bu maçın sonucunda atılan toplam gol sayısının mutlaka 4 ve üzerinde olması gerekir.

X Takımı 3-1 Y Takımı

X Takımı 1-3 Y Takımı

X Takımı 2-2 Y Takımı

X Takımı 3-2 Y Takımı

X Takımı 3-2 Y Takımı

X Takımı 4-1 Y Takımı

X Takımı 1-4 Y Takımı

X Takımı 4-2 Y Takımı

X Takımı 2-4 Y Takımı

X Takımı 3-3 Y Takımı

İddaa oynayarak normalden daha çok para kazanmak istiyorsanız yerli iddaa siteleri yerine yabancı iddaa sitelerine yönelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu sitelerde yerli sitelere göre sunulan iddaa oranları çok daha yüksektir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir