Hayran Kalacağınız 4 Güzellik Tüyosu

Her gün aynı güzellik uygulamalarını gerçekleştirmeniz bir süre sonra sıkılmanıza ve kendinizi her gün aynı hissetmenize sebep olacaktır. Bu sebeple daha önce hiç kullanmadığınız ve kısa bir süre sonra kendinizi oldukça rahat hissetmenize olanak sağlayacak güzellik önerilerimizi uygulamanız yararınıza olacaktır. Hayran kalacağınız 4 güzellik tüyosu ile kendinizi her zaman olduğunuzdan daha güzel ve bakımlı hissedebilirsiniz.güzellik bilgileri

1-Makyajınızı salatalık ile çıkartın: Salatalık dilimleri makyaj çıkarma konusunda oldukça faydalı bir çözüm sunmaktadır. Bu yöntem ile makyajınızı sorunsuz bir şekilde çıkarmanız mümkün olacağı gibi cilt problemlerinizi çözmenize ve cildinizi yatıştırmanıza olanak sağlaması bakımından da oldukça yararlıdır. Cilt maskesi olarak kullandığınız salatalık ile cildinizin ihtiyacı olan bakımı da rahatlıkla yapabilmeniz söz konusu olabilecektir.

2-Beyaz göz kalemi kullanın: Bu yılın trendleri arasında yer alan beyaz göz kalemi ile siyah göz kaleminin daha küçük gözlere sahip olduğunuz algısı yaratma etkisini tersine çevirebilirsiniz. Daha büyük ve iri gözlere sahipmişsiniz algısını yaratan beyaz göz kalemi makyajınızın daha kusursuz görünmesine olanak sağlayacaktır.

3-Göz makyajınızı çift renkli yapın: Moda tasarımlarından saç boyama stillerine kadar her yerde kullanılan çift renkli kullanımları göz makyajınıza da uygulayabilirsiniz. Aynı rengin farklı tonlarını kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı ana renkten üremiş olan ara renkleri de birlikte kullanabilirsiniz. Koyu olan rengi ya da diğerine göre daha baskın olan rengi kirpik diplerine uyguladıktan sonra kaş kemiğine yakın olan bölgeye de açık tonlu rengi kullanmanız doğru bir seçim olacaktır. Bu size daha dikkat çekici bir göz sağlayacaktır.

4-Renkli rimel kullanın: Genellikle siyah renkli rimel kullanıyorsanız fark yaratmak ve gerçekleştirdiğiniz farklılıkla insanların ilgisini çekip daha farklı bir görünüme kavuşmak için renkli rimeller kullanabilirsiniz. Bu rimeller sizi olduğunuzdan daha genç ve dinamik gösterecektir. Renkli rimel göz renginizle bir kontrast oluşturarak göz renginin daha belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca göz yuvarlarınızın daha parlak ve canlı görünmesi de mümkün olacaktır. Kahverengi gözlü bayanlar için mavi ya da yeşil, mavi gözlü bayanlar için mor ve yeşil, ele gözlüler için de bakır rengi rimel kullanılması doğru bir seçim olacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir