Hangi Markaların Feraceleri Tercih Edilmelidir?

Aslında bu soru son derece göreceli bir sorudur ve yanıtını kolayca vermek mümkün değildir. Hangi marka tesettür ferace seçeceğiniz tamamen sizin inisiyatifinizde olan bir durumdur ve ilgili markanın modelleri, sizin yaşınıza konumunuza teninize ve tipinize uyup uymaması ve de fiyatı aslında belirleyici olan temel unsurlardır. Biz burada kimi markalardan örnekler sunarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Hüma Sultan tesettür ferace, tesettür ferace modelleri, tesettür ferace

Eğer uluslar arası bir marka ile fark yaratacağım ve global tarzda giyineceğim diye düşünenlerden iseniz o zaman tercihiniz mutlaka bu konuda bir dünya devi olan Abaya Sharqiaa olmalı. Onlar dünyanın her yerinde bu konuda tesettür ferace modelleri olan bir marka. Ama eğer Arap esintileri taşıyan bir model arıyorsanız o zaman Hayari Dubai desenleri ile sizin için biçilmiş kaftan. Ama eğer klasik siyahtan vazgeçmem diyorsanız o zaman Setrems klasik siyah vücuda uygun kesimleri ile tam sizin için düşünülmüş, klasik olarak her yerde rahatça kullanabileceğiniz bir marka. Tasarımla tamamen siyah, çoğu zaman düz olmakla beraber bazen kol ve yakalarında işlemeler bulmak mümkün. Bunlarda da yani işlemelerde de sadelik ön planda. Tek renk ile işlenen motifler mevcut. Ama eğer hem şık, hem rahat olayım diyorsanız tercih edeceğiniz marka mutlaka Kayra olmalı. Kayra çok fazla kendine has çizgileri olan bir ferace markası.

Hüma Sultan tesettür ferace, tesettür ferace modelleri

Konusunda oldukça iddialı. Fermuarlı, biyeli abiye tarzında özelikle bir davet de rahatça giyebileceğiniz modelleri mevcut. Hüma Sultan tesettür ferace konusunda bir diğer bilinen isim. Neden bu markanın ürünleri tercih edilmelidir sorusunun yanıtı ise basit, eğer renkli giyinmeyi seviyor ille de bol olsun diyorsanız alın size Hüma Sulta Ferace. Hem oldukça bol, hem de rengarenk. Özelikle rahatlığından vazgeçmeyen gençler için ideal. Arzu Ergen’in modelleri ile son derece modern, şık ve rahat olmak isteyen hanımlar için biçilmiş kaftan. Kapalı giyim içinde de modayı takip edip şık olmak isterseniz aradığınız tüm modeller burada. İçerisinde hem zarif olup hem de modayı takip etmek son derece mümkün. Sultan’s Ferace de ise tamamen Arap çizgileri ve Arap kumaşları kullanılmış. Buradaki en bariz farklılık feracelerde birden farklı malzemenin bir arada kullanılıyor olması.Burada bazı örneklerini verdiğimiz markalarda dair örnekleri çoğaltmak mümkün. Sonuçta ferace konusunda tercih tamamen size kalmış durumda.

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir