Gürsel Mahallesinde Hızlı Kurye

İstanbul’ da yer alan pek çok bölge ve semt için motorlu kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Artık trafiğe takılmadan her noktaya daha hızlı ulaşım sağlarken, yine Kâğıthane’ de bulunan Gürsel mahallesi kurye hizmeti ile ihtiyaçlara en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Bahsettiğimiz bu hizmetler, Express kurye ya da moto kurye olarak tanımlanırken, tecrübeli ve alanında uzman kişiler ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

toplu kurye, hızlı kurye, istantul içi hızlı kurye

Yasal hız sınırlarına dikkat edilerek, paketlerinizin daha güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırılması da dikkat edilmesi gerekenler arasında. Yine bu hizmetler ile birlikte gece kurye imkânının olması da firmamızı rakiplerden bir adım öne taşımaktadır. Böylelikle 7 gün 24 saat bizler dahilinde hizmetlere ulaşabilmeniz mümkün oluyor. Yine diğer kurye firmalarından ek özellik olarak, arabalı kurye desteği de sunmaktayız. Çünkü bildiğiniz gibi bazı paketlerin, ağırlık ve ebatlarına bağlı olarak motorlar ile taşınması mümkün değildir. Bundan dolayı daha sağlıklı taşımalar ele alınabilmesi üzere, araçlarımız ile Kâğıthane kurye teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Davetiye dağıtımlarında tercih toplu hizmet

Örnek olarak; bireysel bir davet listesi oluşturdunuz. Bunun yanı sır yine kurumsal olarak bir toplantı için davetlileri bundan haberdar etmek isteyebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz davet kartlarını, toplu kurye desteği ile buluşturarak, gün içerisinde birçok noktaya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tabi ki bu durumda yine sizlere destek olacak olan yaya kurye ekibi de işlemlerin hızlandırılması adına önemli bir rol oynamaktadır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir