Genital Estetik Ve Yüz Germe Operasyonları

Estetik operasyonlar

 Son günlerde estetik operasyonlar oldukça revaçta olmaktadır. Öyle ki eskiden tabu olan estetik operasyonlar artık olağan bir hal alarak vücudun her bölümüne uygulanmaya başlandı. Bu durumda estetik operasyonların günümüzde daha ulaşılabilir olmasının da etkisi bulunmaktadır. En yaygın estetik uygulamalar ise aşağıda ki gibi olmaktadır.genital estetik, yüz germe estetiği, yüz germe teknikleri

 Yüz germe

 Estetik müdahale denildiğinde akla ilk gelen uygulama yüz germe operasyonları olmaktadır. Yaş, çevresel faktörler, genetik gibi durumlarda cilt elastikiyetini kaybedebilir ve cilt üzerinde sarkmalar ve kırışıklıklar meydana gelebilmektedir. Bu gibi problemler ile karşı karşıya kalındığında yüz germe operasyonlarına başvurulabilir. Estetik müdahaleler bazı durumlarda mecburi olarak uygulanabilmektedir ( yaralanmalar, kazalar ) Fakat yüz germe gibi operasyonlar tamamen kişinin tercihine kalmış olup genel amaç kişinin göz zevki ve istekleri olmaktadır. Yüz germe operasyonu ile cilt kıvrımları açılarak daha genç bir görüntü elde edilir.

 Genital estetik

 Son günlerin en popüler estetik operasyonu genital estetik olmaktadır. Genital estetik operasyonları ile vajina görünümü düzeltilebilir ve rahatsız olunan görüntüden kurtulabilir. Vajinada karşılaşılan en büyük problem vajina dudaklarında meydana gelen sarkmalar ve kararmalar olmaktadır. Bu durum doğuştan olabileceği gibi zaman içerisinde de meydana gelebilmektedir. Örneğin kullanılan epilasyon yöntemleri vajinada kararmalara ve sarkmalara yol açabilmektedir. Genital estetik ile bu alanlara kolaylık ile müdahale edilerek kusurlu görünüm ortadan kaldırılır. Vajina dudaklarında ki sarkmalar ise lazer uygulaması ile 15 dakika gibi kısa sürede halledilebilir. Uygulanan bu operasyonlardan sonra ise kişi günlük hayatına kolaylık ile tekrardan dönebilir.

 Vajina daraltma operasyonu

 Doğum gibi doğal olaylardan sonra vajina da genişleme meydana gelebilmektedir. Bazı kişiler bu durumu problem etmez iken bazı bireyler sorun olarak görebiliyor. Bu gibi durumlarda vajina daraltma operasyonu ile müdahale edebilirsiniz. Vajina da meydana gelen genişleme problemi sadece tek tarafı değil çiftler arasında da problemlere yol açabiliyor. Çiftler arasında ki cinsel birleşmeden alınan zevk üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabileceği için sorun teşkil eden durum, vajina daraltma operasyonu ile kısa sürede halledilebiliyor böylelikle vajina genişlemesinden doğan problemlerin önüne geçilmiş oluyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir