Ekonomik Saç Ektirme İstanbul

Saç dökülmesi

Yaşlandıkça rengini ve gücünü kaybeden saçların dökülmesinde birçok etken söz konusudur. Stresten, ateşli hastalığa kadar birçok rahatsızlık aslında saç dökülmesinde etkilidir. Saçlarını erken yaşta ya da ilerleyen yaşlarda kaybeden insanlar, bunu bir problem olarak görmekte ve saç ektirme yoluna gitmektedir. Ancak bu işlemden önce bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle belli sayıda saç dökülmesi normaldir. Ama normalin üstünde saç dökülmesi sizi bu yola sevk edebilir. Unutulmamalı ki bu işleme karar vermeden ekonomik saç ektirme İstanbul fiyatları ve diğer saç ekimi merkezlerinin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.saç ekimi doktoru, deneyimli saç ekimi doktoru, saç ekimi yaptırma

Kimlere ve nasıl yapılır

Saç ekimi, belirli şartları taşıyan herkese yapılabilir. Bu şartlardan öncelikli olan açık alan olmasıdır. Diğer şartı ise yukarıda da belirttiğimiz gibi sağlık problemi olmamasıdır. Bu şartlara uyan herkes saç ekimi yaptırabilir.

Saç ekimi, bir diğer adı ile saç nakli, sağlıklı ve güçlü olan saç köklerinden bazılarının, açık ve saç bulunmayan bölgeye nakledilmesidir. Alınan bu saç köklerinin birçoğu genellikle ense ve kulaktan alınır. Zira bu bölgelerdeki saçların ömür boyu dökülmediği bilinir. Ense ve kulaktan alınan güçlü saç kökleri, bir süre denetime tabi tutulduktan sonra, işlem yapılacak bölge özel kalem ile belirlenir. Son olarak da açık olan bölgede küçük kanalcıklar açılarak sağlıklı saç kökleri buralara yerleştirilir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işlemlerden önce fiyat bilgisi alınız. Ekonomik saç ektirme İstanbul fiyatları belirli bir standartta değildir. Fiyat öğrenmek için doktorunuzla görüşüp, yapılacak işlemin büyüklüğü hakkında bilgi aldıktan sonra fiyat belirleyebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir