Davines Nounou Şampuan

Davines’in benzersiz saç temizleme ve bakım ürünleri serilerinden biri olan nounou kuru saçlar için özel olarak geliştirilmiş bir ürün serisi. Kuru saçlar ya da saçına perma, gölge, düzleştirme gibi işlemler uygulamadan dolayı zarar görüp yıpranan saçlar için özel geliştirilen Davines nounou yalnızca şampuanı değil destekleyici saç bakım ürünleri ile de en favori ürünlerinizden olmaya aday.davines şampuan, davines nounou şampuan, davines şampuan çeşitleri

Davines nounou şampuan

Saçlarınıza hacim, pürüzsüz bir his, ipeksi bir saç yapısı sağlayan, saç besleyen şampuanı ile onarma ve saça doğal nemini kazandırma üzerine geliştirilen bir şampuan olan Davines nounou gündelik kullanıma uygundur.

Davines nounou şampuanı, ıslattığınız saçınıza uygulayıp hafif masaj yaparak köpürttüğünüz şampuanınızı bol su ile durulamanız yeterlidir. Gerekli ise bu işlem rutini tekrar edilebilir.

Davines nounou özel formülü

İçeriğinde Torre Guaceto Fiaschetto adı verilen özel domates özür ile saçların onarım gücünü arttıran özel şampuan, karbonhidratlar ve proteinler açısından zengin, güçlendirici, besleyici niteliklere sahiptir, içeriğindeki  C vitamini ise antioksidan etki sağlar.

Destekleyici bakım ürünleri ile hızlı ve etkili sonuçlar

Davines nounou serisinden yalnızca şampuan değil saç bakım kremi ve saç bakım maskesi de yer almakta ve bu ürünler daha hızlı ve etkili bir sonuç sağlayabilmektedir. Şampuanınızla yaptığınız uygulamadan sonra bu ürünlerden dilediğinizi kullanmak, yine aynı içeriğe ve faydalara sahip bu ürünlerle saç onarım sürecinizi destekleyecektir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir