Bağcılar Sürücü Kursu Fiyatları B1

Ülkemizin en çok tercih edilen ehliyet sınıfı olan B sınıfı ehliyetin bir yeni versiyonu olan B1 ehliyetler birçok kişi için sorun olan düz vitesin zorluğunu ortadan kaldırıyor. Tamamen otomatik vitesli araçlar için hazırlanan bu ehliyet çerçevesinde otomatik vitesli otomobil, minibüs ve kamyonet kullanmak mümkün olacak.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu fiyatları

Beklenen yenilik

Otomatik vites ve düz vites araçlar arasındaki kullanım zorluğu herkes tarafından kabul edilmektedir. Özellikle bayanlar arasında oldukça popüler olan otomatik vites araçlarda kullanım çok daha kolay ve akıcıdır. Bu nedenle ilgili bakanlıklarımızın yaptığı çalışma sonucunda ortaya çıkarılan B1 sınıfı ehliyetler büyük bir kesim için kolaylık olarak nitelendirilmektedir bu kolaylıktan faydalanmak için siz de bağcılar sürücü kursumuza kayıt ve bağcılar sürücü kursu fiyatları b1 bilgilerine erişebilirsiniz.

Otomatik vites seçeneği

Yeni yasa gereğince ortaya çıkan otomatik vitesli araç sayısının artması ve bu araçları kullanan kişilerin düz viteste sorun yaşaması durumunu ortadan kaldıran düzenleme ile B1 olarak sınıflandırılan ehliyet tipi sadece otomatik vitesli araçlarda geçerli olacaktır. Örnek vermek gerekirse; B1 ehliyetli bir kişi düz vitesli bir araç kullanırken yakalanırsa kendisine ehliyeti yokmuş gibi cezai işlem yapılacaktır. Bu çerçevede özellikle bayanlar arasında B1 ehliyete olan talep oldukça artmıştır. Her tip ehliyetin verilebildiği sürücü kursumuzun fiyatlarını öğrenmek için bağcılar sürücü kursu fiyatları b1 tablosuna bakmanız ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir