Argan Oil Morocco

Saçlarınız, zamanla, ısıl işlemlere, şekillendiricilere ve kimyasal maddelere karşı koyamadığından dolayı, cansız, mat ve kırılgan olabilmektedir. Elbette ki uzun süreli ısıl işlemler sonrasında yıpranmaya eğilim gösteren saçlarınızı düzene koymakta bir hayli zor oluyor. Bu durumda bazı bakım kremleri ve saç bakım ürünleri kullanma gereksinimi ortaya çıkıyor. Böylelikle, kozmetik sektöründe pek çok farklı ürün arasında kullanıcılarına sunulan argan oil morocco, şu şekilde yardımcı oluyor.argan yağı, argan yağının faydaları, argan yağım ile saç bakımı yapma

Organix Argan Oil Of Morocco Shampoo

Organik argan yağını içerisinde bulunduran morocco şampuan, saçlarınızı şekillendirmek için kullandığınız maşa, fön vb. işlemlerine karşı koruyabilmektedir. Yine bunun yanı sıra güneş ışınlarının, zararlı etkilerinden de koruyarak, saçlarınıza besleyici bir özellik sunacaktır.

Nem dengesini kaybetmiş olan saç tellerinizi, ideal nem dengesine kavuşturarak, parlaklık ve yumuşaklık kazandırması da özellikleri arasında biliniyor. Sülfat içermeyen özel formülü ile saçlarınıza yenilenme etkisini sunabilecektir.

Organix Extra Strength Argan oil Of Morocco

Bu ürün de saç bakım kremleri arasında yer alırken, argan oil morocco serisi olarak, argan yağının etkilerini saçlarınız ile buluşturuyor. Ekstra güçlü içeriği, saçlarınızı beslerken, yoğunlaştırıcı özelliğini de sunmaktadır. İçerisinde bulundurduğu argan yağı, saç diplerine temas edecek şekilde kullanılarak, hem saç diplerinde derinlemesine temizlik sağlıyor hem de bununla birlikte, cansız ve yıpranmış saçlara destek oluyor. İçeriğinde, Omega 3, Omega 0 ve E vitamini yer alıyor. Bu vitaminler ile birlikte saçlarınız zararlı etkilere karşı koruma sağlıyor.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir